Оплата і доставка

Способи доставки


Безкоштовна доставка в відділення ТК  Нова пошта при замовленні от 3000 грн *.


Транспортна компанія Нова пошта 

Терміни доставки 2-5 днів.

Після того, як менеджер відправить Ваше замовлення, Ви отримаєте текстове повідомлення з номером експрес накладної. За цим номером Ви зможете в будь-який момент відстежити Ваше замовлення і дізнатися, коли він буде в відділенні на офіційному сайті компанії Нова пошта

В обов'язковому порядку перевірте цілісність посилки та її відповідність замовлення в відділенні, перш ніж оплачувати.

* Умови безкоштовної доставки: при виборі способу оплати товару Накладений платіж ТК Нова пошта одержувач оплачує комісію (2%) за переказ грошей.

Міжнародна доставка

Міжнародна доставка по всьому світу здійснюється службами Нова пошта Укрпошта. Вартість, терміни і конкретна служба доставки обговорюються в індивідуальному порядку з менеджером інтернет магазину.

Самовивезення

Ви можете оформити замовлення на цікаву для Вас модель та забрати свою покупку у нас в офісі. Доставка товару в цьому випадку здійснюється безкоштовно.

Способи оплати

При оформленні замовлення в інтернет-магазині ми пропонуємо кілька варіантів оплати:

Готівкові

Оплата готівкою при отриманні товару самовивозом.

Післяплата ТК Нова пошта

Оплата замовлення післяплатою здійснюється після огляду посилки на відповідність замовлення в відділенні компанії Нова пошта.

Інші варіанти оплати

Оплата через термінал або касу Приватбанк додаток Приват24, IBox або інші термінали. Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення.

Зверніть увагу!

Для мешканців інших країн замовлення відправляється після 100% передоплати (вартість товару + доставка).