Cпівробітництво

ТМ VLAVI - виробник жіночого одягу великого розміру більше 10 років працює на ринку легкої промисловості України. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво для всіх категорій покупців нашого інтернет-магазину.

РОЗДРІБ

Для роздрібних покупців ми пропонуємо оптові ціни при покупці 3-х будь-яких одиниць з нашого каталогу + безкоштовна доставка транспортною компанією по території України при замовленні на суму от 3000 грн.

Дропшиппінг

Для інтернет-магазинів, власників торгових сторінок і організаторів СП ми пропонуємо плідну співпрацю за системою дропшіппінг (заробіток без вкладення своїх коштів): вам необхідно розмістити наші товари на своїй торговельній сторінці, знайти покупця і оформити у нас замовлення. Всю турботу про доставку кінцевому покупцеві ми беремо на себе. У разі, якщо ваш покупець хоче доставку з післяплатою, це не проблема: при отриманні післяплати ми перерахуємо бонуси на вашу карту. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у менеджера.

ГУРТ

Для оптових покупців у нас передбачені спеціальні умови, які ви можете уточнити у менеджера, зателефонувавши за номером +38 (050) 245-87- 27.